Přejít na navigaci

Stěhování Náchod

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Náchod a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Náchod, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Náchod - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Náchod a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Náchod, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Náchod, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti náchodského regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Hronov

Stěhování Česká Skalice

Stěhování Červený Kostelec

Stěhování Nové Město nad Metují

Stěhování Broumov

Stěhování Police nad Metují

Stěhování Rtyně v Podkrkonoší

Stěhování Teplice nad Metují

Stěhování Meziměstí

Základní informace o městě Náchod

Město Náchod (346 m n.m.) se rozkládá na obou březích řeky Metuje. Bylo založeno v r. 1254 a je přirozeným historickým, turistickým, správním a průmyslovým centrem celé oblasti od vstupní "Branky" až po Broumovský výběžek. V samotném centru města se nachází celá řada historických staveb - renesanční zámek s francouzskou zahradou, gotický kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí , stará barokní radnice, nová novorenesanční radnice, budova poštovního úřadu a další. Náchod je rodištěm českého spisovatele a exilového vydavatele Josefa Škvoreckého (nar. 1924), dramatika a satirika Vratislava Blažka (1925-1973). K městu se vztahují díla Aloise Jiráska "Skaláci", "Na dvoře vévodském", "U nás" atd. Ve městě je regionální muzeum a galerie výtvarného umění. Náchod je hraniční město s přímou vazbou na polskou Kudowu Zdrój a další příhraniční polská lázeňská města Dušniki Zdrój a Polanica Zdrój.

Zdroj: www.mestonachod.cz


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Náchod

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy