Přejít na navigaci

Stěhování Nová Paka

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Nová Paka a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Nová Paka, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Nová Paka - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Nová Paka a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Nová Paka, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Nová Paka, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti novopackého regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Studenec

Stěhování Stará Paka

Stěhování Vidochov

Stěhování Pecka

Stěhování Borovnice

Stěhování Horka u Staré Paky

Základní informace o městě Nová Paka

Novopacko je podivuhodně tajemným místem, kde si snad daly schůzku všechny síly přírodních a duchovních světů. V křížích, či dalších geometrických tvarech a bodech, se prolínají v jakési odvážné symbióze protikladů, ale i v laskavosti, která tak lehce může sklouznout do světů netušených. Nová Paka je tím snad předurčena svojí polohou; není ani v kraji, ani v horách, ani v Českém ráji. Prostě koketuje v přírodě, duchovnu, citech, v bláznovství. V každém případě je to zvláštní zapomenutý ráj pro lidi, kteří netouží být v místech slavných, ale v jiných a zahleděných do sebe. Myslím, že tohle všechno se projevilo v povaze a jednání obyvatel města a projevuje se to dodnes. Je zde cítit snaha být prvním a nebo alespoň zvláštním. Proto tolik slavných rodáků, proto tolik pozoruhodností. Nebojím se říci, že na Nové Pace je nejkrásnější její okolí. Snad to způsobuje krevelově zbarvená půda, tvary kopců, které v sobě skrývají pohádkové poklady drahých kmenů, ale stojí za to sestoupit dolů do takřka desetitisícového města, ležícího v trojúhelníku slávy vlastně tří hradů (Kumburk, Pecka, Levín).

Zdroj: www.munovapaka.cz, Miloslav Bařina


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Nová Paka

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy