Přejít na navigaci

Stěhování bytů a rodinných domů

Pořídili jste si nový byt či rodinný dům? V takovém případě jistě řešíte otázku, jak nejlépe přestěhovat vybavení ze stávajících prostor. Někteří lidé řeší tuto situaci vlastními silami, což má za následek zbytečný stres a často i zdravotní obtíže způsobené nesprávnou manipulací s nábytek a také s nevhodným stěhovacím vybavením.

Zkušenosti, které máme se stěhováním rodinných domů a bytů, jsou zárukou hladkého průběhu celé stěhovací akce. Bez jakéhokoliv stresu a obav z poškození nábytku.

V případě potřeby náš technik prohlédne prostory ve Vašem bytě, abychom zabránili nečekaným překážkám při samotném stěhování. Vždy je vhodné mít k dispozici kompletní seznam stěhovaného vybavení, což ulehčí stanovení co nejpřesnější cenové kalkulace. Technik Vám zároveň poradí, co je třeba připravit z Vaší strany.

V případě, že si budete chtít nábytek ke stěhování připravit sami, rádi Vám poradíme jaký obalový materiál je nejvhodnější, aby se zabránilo poškození nábytku.

Při samotném stěhování vycházíme z Vašich požadavků a přání. Nábytek přestěhujeme a umístíme přesně na místo, které si v novém bytě či rodinném domě určíte.

Nakládka, převoz i vykládka probíhá v co nejrychlejším možném intervalu samozřejmě s ohledem na bezpečnost, aby nedošlo k žádnému poškození převáženého vybavení.

Stěhování bytů a rodinných domů na klíč

Stěhování bytů a rodinných domů na klíč je komplexní služba, která Vám nabízí maximální využití našich pracovníků. Ať už se jedná o přípravu stěhovaného vybavení (balení, demontáž nábytku aj.), nakládku na přistavené vozidlo, převozu na určené místo nebo o vykládku stěhovaného vybavení včetně rozbalení, montáže a rozmístění nábytku dle Vašich požadavků.

Veškerý balící materiál, který zůstane po stěhování uklidíme a odvezeme pro následné ekologické zpracování. Při práci dbáme nejen na rychlost a spolehlivost, ale rovněž na čistotu. Kvalitně odvedená práce je naší vizitkou stejně tak, jako i spokojený zákazník. A jen opravdu spokojený zákazník využije naše služby i příště.


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování v České republice

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy