Přejít na navigaci

Stěhování firem a kanceláří

Řeší Vaše společnost otázku, jak bezpečně a rychle přestěhovat Vaši pobočku či celou firmu na novou adresu? Potřebujete vyklidit a vystěhovat Vaši firemní kancelář?

Připravíme pro Vás takové řešení, které zajistí bezproblémový průběh stěhování s minimálními dopady na chod Vaší společnosti. Nabízíme kompletní profesionální služby jak pro malé firmy, tak i pro velké společnosti.

Při stěhování kanceláří klademe důraz na vybraný obalový materiál v závislosti na tom, o jaký typ vybavení se jedná (např. stěhování počítačové techniky vyžaduje jiné postupy než v případě stěhování kancelářského nábytku).

Aby bylo stěhování firmy co nejvíce efektivní a bylo možné vše maximálně naplánovat do nejmenšího detailu, je nutná prohlídka našeho technika, který zjistí podmínky jak v místě odkud se bude stěhovat, tak i v místě, kam bude kancelář či firma přestěhována.

Stěhování firem bez nutnosti přerušení provozu

Stěhování firem a kanceláří je specifické v tom, že je třeba brát v potaz i náklady, které budou stát Vaši firmu v případě, že bude nutné přerušit provoz na dobu, kdy bude probíhat stěhovací akce. V tomto případě se Vám vždy snažíme vyjít maximálně vstříc a připravit takové řešení, které bude co nejefektivnější a bude mít nejmenší dopad na provoz Vaší firmy.

V případě potřeby je možné naplánovat celou stěhovací akci i na dobu v pozdních odpoledních hodinách, tedy mimo pracovní dobu Vaší firemní kanceláře. Tato služba Vám tak výrazně pomůže snížit náklady plynoucí z přerušení provozu firmy. Bude-li potřeba, zajistíme i noční směnu na stěhování Vaší kanceláře či firmy.


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování v České republice

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy