Přejít na navigaci

Stěhování Turnov

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Turnov a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Turnov, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Turnov - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Turnov a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Turnov, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Turnov, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti turnovského regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Český Dub

Stěhování Semily

Stěhování Železný Brod

Stěhování Ralsko

Stěhování Hodkovice nad Mohelkou

Stěhování Rovensko pod Troskami

Základní informace o městě Turnov

Turnov leží na středním roku Jizery v tzv. Turnovské pahorkatině. Turnov leží v centru Chráněné krajinné oblasti Český ráj (181,5 km2, vyhlášena v roce 1955, rozšířena v roce 2002). Výměrou 2 273 ha se řadí na 5. místo v okrese. Území se organizačně dělí na 5 katastrálních území (Turnov, Daliměřice, Mašov u Turnova, Bukovina u Turnova a Malý Rohozec) a na 13 částí: Turnov (Nudvojovice připojeny), Daliměřice, Hrubý Rohozec, Kadeřavec, Mašov, Pelešany, Bukovina, Dolánky u Turnova, Kobylka, Loužek, Malý Rohozec, Mokřiny Vazovec.

V oblasti ekonomické má Turnov jednu velkou výhodu. Není zde jeden velký průmyslový kolos, jehož případné potíže by mohly způsobit těžkosti značnému počtu obyvatel, ale je zde, dalo by se říci tradičně, poměrně velký počet firem působících v nejrůznějších oborech. Také díky tomu se pohybuje nezaměstnanost na Turnovsku pod hranicí republikového průměru.

Zdroj: www.turnov.cz


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Turnov

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy