Přejít na navigaci

Vyklízení (nemovitostí, bytů, pozůstalostí, firem)

Naše firma nenabízí pouze stěhovací služby, ale i služby vyklízecí. I v tomto případě nás mohou kontaktovat jak domácnosti, tak i firmy. V obou případech Vám vždy vyjdeme maximálně vstříc. Zájemci mohou využít kontaktních údajů, které jsou uvedeny v sekci Kontakty. Na základě Vaší poptávky pro Vás připravíme cenovou nabídku v co nejkratší možné době.

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení nemovistostí je nejčastějším případem, který naše firma řeší. V tomto směru nás za dlouhá léta působnosti v oboru oslovila celá řada domácností, ale i firem, které vyžadovaly vyklizení kanceláří, skladů či jiných prostorů, které používaly pro své komerční účely.

Vyklízecí práce jsou nabízeny v rámci celé republiky, zejména pak v oblastech, které jsou prezentovány v sekci Stěhování v ČR. Mezi ně se řadí lokality jako Pardubice, Liberec, Trutnov, Jičín, Hradec Králové, Dvůr Králové nad Labem, Náchod, Mladá Boleslav, Turnov, Nová Paka atp.

Vyklízení bytů (půdy, sklepů, garáží, dílen)

U domácností se jedná zejména o vyklízení bytů, případně i o vyklízení rodinných domů (nejčastěji z důvodu vyřízení pozůstalosti po rodičích atp.). Kromě bytových prostor však zajistíme i další vyklízecí práce. Jedná se o vyklízení půdy, sklepů, garáží, dílen a dalších nebytových prostor. V případě zájmu zajistíme i likvidaci nepotřebného nábytku či vybavení a jeho odvoz na skládku.

Vyklízení pozůstalostí

Další službou spadající pod vyklízecí práce je vyklízení pozůstalostí. Tento případ je specifický sám o sobě a vyžaduje profesionální a lidský přístup. Pro každého z nás je řešení pozůstalosti nepříjemným okamžikem v životě a často je vhodnější si za tímto účelem zajistit odbornou firmu, která vyklizení kompletně zajistí. Samozřejmě se jedná zejména o případy, kdy je třeba vyklidit prostory s již nepotřebnými věcmi a vybavením a jejich následnou likvidaci a odvoz na skládku.


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování v České republice

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy