Přejít na navigaci

Stěhování Hradec Králové

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Hradec Králové a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Hradec Králové, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Hradec Králové - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Hradec Králové a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Hradec Králové, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Hradec Králové, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti královéhradeckého regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Opatovice nad Labem

Stěhování Nechanice

Stěhování Roudnice

Stěhování Všestary

Stěhování Libčany

Stěhování Černilov

Stěhování Stěžery

Základní informace o městě Hradec Králové

Město Hradec Králové, přirozená krajská metropole, se nachází pouhých sto kilometrů východně od Prahy. Statisícové město plné zeleně leží na soutoku řek Labe a Orlice. Bohatá historie města sahá hluboko do minulosti. Dokládá to první dochovaná písemná zmínka z roku 1225. Ve středověku byl Hradec Králové věnným městem českých královen, zalíbení v něm nalezly především Eliška Rejčka a Eliška Pomořanská. Od 14. století se stalo město s kompaktním renesančním historickým jádrem přirozeným, vojensky a politicky vlivným centrem regionu s vysokou úrovní vzdělanosti a kultury.

Z Hradce Králové lze podnikat výlety do 65 km vzdáleného pohoří Krkonoš nebo do 40 km vzdálených Orlických hor. V bezprostředním okolí lze navštívit mnoho význačných hradů a zámků. V Třebechovicích je možné zhlédnout světoznámý Proboštův betlém. K relaxaci lze využít některé z možností k plavání, jízdy na lodích, surfech, koních apod.

Zdroj: www.hradeckralove.org


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Hradec Králové

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy