Přejít na navigaci

Stěhovací služby

Čeká Vás stěhování do nového bytu či rodinného domu? Plánujete stěhování Vaší firemní kanceláře do nových prostor? Potřebujete přestěhovat cenné umělecké předměty se zárukou bezpečnosti a spolehlivosti?

Využijte našich profesionálních služeb, které vychází z mnohaletých zkušeností. Naši odborní konzultanti Vám sestaví kompletní stěhovací plán, který zajistí bezproblémové a rychlé přestěhování na jakékoliv místo v České republice i v zahraničí.

Stěhovací služby na míru

Díky našim zkušenostem Vám nabízíme stěhovací služby na míru tak, aby bylo vyhověno všem Vašim potřebám. Vše začíná prohlídkou prostor a stěhovaného vybavení, na jejímž základě bude zvolena odpovídající pracovní skupina, vhodné stěhovací vozidlo či obalové materiály. Zároveň bude možné stanovit časový harmonogram celé stěhovací akce.

Díky přesnému naplánování akce Vám rovněž připravíme konkrétní cenovou kalkulaci ještě před tím, než začnou jakékoliv práce. Samozřejmostí je rovněž pojištění veškerého stěhovaného vybavení, které nám svěříte v rámci stěhovací akce.

Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme profesionální a spolehlivé služby.

Stěhování bytů

Ať už se jedná o stěhování bytu či rodinného domu, vždy Vám připravíme takové řešení, které bude pro Vás nejvýhodnější. Neplaťte za větší počet pracovníků či nevhodně vybranou stěhovací techniku. S námi Vám tato situace nehrozí.

Pro více informací vstupte do sekce Stěhování bytů a rodinných domů...

Stěhování firem

Neděláme rozdíly mezi malými podniky a velkými společnostmi. Ve všech případech nabízíme profesionální služby s ohledem na to, aby stěhování Vaší provozovny či firemní kanceláře co nejméně omezilo provoz Vaší firmy. V případě potřeby naplánujeme stěhování firmy po konci Vaší provozní doby.

Pro více informací vstupte do sekce Stěhování firem a kanceláří...

Stěhování pián a trezorů

Potřebujete přestěhovat rozměrnější předměty či těžká břemena? Ani v tomto případě to pro nás není nic složitého. S využitím našeho stěhovacího vybavení (stěhovací technika, stěhovací popruhy atp.) není žádný náklad příliš těžký. Ať už máte zájem o stěhování piana, klavíru či trezoru, vždy se na nás můžete bez jakýchkoliv obav obrátit.

Pro více informací vstupte do sekce Stěhování pián a trezorů...

Stěhování uměleckých předmětů

Vlastníte sbírku vzácných uměleckých předmětů, které potřebujete bezpečně přestěhovat? I v této oblasti máme zkušenosti jak se soukromými sbírkami, tak i s vybavením hradů, zámků či muzeí. Veškeré předměty jsou jednotlivě zabaleny do kvalitních obalových materiálů a pevně připevněny, aby nedošlo k žádnému poškození během přepravy či během samotného stěhování. V případě, že stěhujeme vysoce ceněné sbírky či exponáty, dáváme našim zákazníkům kontakty na muzea, hrady a zámky, pro které jsme obdobné služby zajišťovali v minulosti, aby si zákazník mohl ověřit, že kvalita naší práce je na potřebné úrovni.

Pro více informací vstupte do sekce Stěhování uměleckých předmětů...

Vyklízecí služby na míru

Stěhování není jedinou službou, kterou pro Vás naše firma nabízí. Další služby, které Vám poskytneme na míru jsou: vyklízení, likvidace (likvidace pozůstalostí, likvidace nábytku...) či odvoz již nepotřebných věcí na skládku. V rámci vyklízení pro Vás zajistíme vše od vyklízení nemovitostí, pozůstalostí, domácností (půdy, sklepu, bytu...) až po vyklízení sklepů a mnohé další.


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování v České republice

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy