Přejít na navigaci

Stěhování Liberec

Nabízíme profesionální stěhovací a vyklízecí služby pro město Liberec a blízké okolí. Sháníte-li vhodnou firmu pro stěhování kanceláří, domácností, hradů, zámků či stěhování těžkých břemen právě pro lokalitu Liberec, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Stěhování Liberec - stěhovací služba na klíč, od prvotního plánování celé stěhovací akce, přes nakládku, převoz stěhovaného vybavení až po vykládku a umístění na předem určené místo. Samozřejmostí je zajištění balících služeb tak, aby vše odpovídalo tomu, jaké věci se budou stěhovat.

Stěhování v lokalitě Liberec a blízkém okolí

Naše služby se nezaměřují pouze na město Liberec, ale i na přilehlé oblasti. Naši pracovníci zajistí stěhování jak v rámci města Liberec, tak i stěhování do jiných obcí v regionu.

Mezi další oblasti libereckého regionu, ve kterých můžete využít naše stěhovací a vyklízecí služby patří např.:

Stěhování Tanvald

Stěhování Jablonec nad Nisou

Stěhování Smržovka

Stěhování Desná

Stěhování Velké Hamry

Stěhování Rychnov u Jablonce nad Nisou

Stěhování Chrastava

Stěhování Jablonné v Podještědí

Stěhování Stráž pod Ralskem

Stěhování Mimoň

Základní informace o městě Liberec

Severočeské okresní město Liberec, leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Jeho historie sahá do doby, kdy těmito místy vedly obchodní cesty. Jelikož přechod Ještědského hřebene byl pro obchodníky se zbožím příliš náročný, bylo nutné vytvořit místo pro odpočinek. Liberec tedy vznikal jako otevřená tržní obec a to později určilo i jeho tvářnost.

Liberec je někdy nazýván také městem pod Ještědem, jehož vrchol, vypínající se do výše 1012 metrů, zdobí moderní věž, která se stala dominantou celého kraje. Originální konstrukce ve tvaru rotačního hyperboloidu byla postavena podle projektu ing. Arch. Karla Hubáčka, který byl za návrh oceněn prestižní Perretovou cenou. Objekt, v němž sídlí spojové středisko a hotel s restaurací, byl otevřen 21.9.1973 a stal se symbolem pozoruhodného města, které se pod ním nachází.

Zdroj: www.liberec.cz


Státní svátky, neděle, soboty, noční stěhování, nadstandardní služby - bez navýšení ceny
Stěhování Liberec

Copyright © 2010 Stěhování CZ | Tvorba www prezentací | Mapa stránek | Zajímavé odkazy